Borcane și sticle 1.000 ml sticlă medicală Meplat, ovală, sticlă, maro, gura: PP 28
Numărul articolului : 100027110
1.000 ml sticlă medicală Meplat, ovală, sticlă, maro, gura: PP 28
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
5,42 €
10
5,27 €
2%
20
5,13 €
5%
50
5,04 €
7%
100
4,39 €
19%
200
4,24 €
21%
500
4,12 €
23%
1.000
3,97 €
26%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 5,42 € 5,42 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla flaconului maro pentru medicamente de 1000 ml „Special” este colorat peste tot, ceea ce înseamnă că acest flacon oferă o protecție foarte bună la lumină, iar conținutul este protejat de influențele nocive.
| Formă - bază | Dreptunghiular |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 1021 ml |
| Volum - recomandat | 1000 ml |
| greutate | 690 , 711 g |
| lățime | 63,3 mm |
| înălțime | 264 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Maro |
| Dimensiunea gurii | PP 28 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla flaconului maro pentru medicamente de 1000 ml „Special” este colorat peste tot, ceea ce înseamnă că acest flacon oferă o protecție foarte bună la lumină, iar conținutul este protejat de influențele nocive.
| Formă - bază | Dreptunghiular |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 1021 ml |
| Volum - recomandat | 1000 ml |
| greutate | 690 , 711 g |
| lățime | 63,3 mm |
| înălțime | 264 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Maro |
| Dimensiunea gurii | PP 28 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















