Borcane și sticle 1.000 ml sticlă PET „Milk and Juice Carré”, pătrată, plastic, gât: 38 mm

Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 1074 ml |
| Volum - recomandat | 1000 ml |
| greutate | 32 g |
| lățime | 78 mm |
| înălțime | 255 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | PET 38 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
2 recenzii
28 iunie 2023 10:33
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 iunie 2023 08:51
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 1074 ml |
| Volum - recomandat | 1000 ml |
| greutate | 32 g |
| lățime | 78 mm |
| înălțime | 255 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | PET 38 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
2 recenzii
28 iunie 2023 10:33
ottimi prodotti
Consegna in tempi previsti, ottimi prodotti.
9 iunie 2023 08:51
Kaikki hyvin
Täydellinen smoothieilleni! Kiitos
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.

























