Borcane și sticle 1.000 ml sticlă universală, sticlă, gura: PP 28
Numărul articolului : 100035370
1.000 ml sticlă universală, sticlă, gura: PP 28
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,86 €
10
1,81 €
2%
20
1,75 €
5%
50
1,70 €
8%
100
1,40 €
24%
200
1,35 €
27%
352
1,31 €
29%
704
1,12 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,86 € 1,86 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla universală de 1000 ml MCA este versatilă - și la un preț mic. Potrivit pentru suc, lichior, sirop, limonadă, băuturi răcoritoare, băuturi spirtoase etc.
| Diametru - exterior | 85 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 1035 ml |
| Volum - recomandat | 1000 ml |
| greutate | 480 , 533 g |
| înălțime | 309 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla universală de 1000 ml MCA este versatilă - și la un preț mic. Potrivit pentru suc, lichior, sirop, limonadă, băuturi răcoritoare, băuturi spirtoase etc.
| Diametru - exterior | 85 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 1035 ml |
| Volum - recomandat | 1000 ml |
| greutate | 480 , 533 g |
| înălțime | 309 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























