Borcane și sticle 1.500 ml sticlă de sticlă 'Weinschlegel', gura: dop
Numărul articolului : 100019900
1.500 ml sticlă de sticlă 'Weinschlegel', gura: dop
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
7,20 €
10
6,98 €
3%
20
6,79 €
5%
50
6,65 €
7%
100
5,79 €
19%
200
5,58 €
22%
300
5,37 €
25%
600
5,20 €
27%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 7,20 € 7,20 €
Nu mai este disponibil
O versiune XXL: sticla de sticlă transparentă de 1500 ml cu bipți de vin cântărește peste 1272 g și are aproape 50 cm înălțime! Acest lucru vă va lăsa cu o impresie uriașă.
| Diametru - exterior | 93 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 1500 ml |
| greutate | 1200 g |
| înălțime | 480 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
O versiune XXL: sticla de sticlă transparentă de 1500 ml cu bipți de vin cântărește peste 1272 g și are aproape 50 cm înălțime! Acest lucru vă va lăsa cu o impresie uriașă.
| Diametru - exterior | 93 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 1500 ml |
| greutate | 1200 g |
| înălțime | 480 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























