Borcane și sticle 10 ml borcan, plastic SAN, alb, gura: capac cu filet
Numărul articolului : 100015550
10 ml borcan, plastic SAN, alb, gura: capac cu filet
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,25 €
10
1,21 €
3%
20
1,17 €
6%
60
1,14 €
8%
120
1,11 €
11%
240
1,07 €
14%
300
1,05 €
15%
600
1,02 €
18%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,25 € 1,25 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Cutie SAN de 10 ml „Silver Edition”. Un produs de top pentru produsul tău de top. Cutie de plastic transparentă cu inserție albă, care atrage ochiul absolut.
| Diametru - exterior | 42,7 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | SAN |
| Volum - recomandat | 10 ml |
| greutate | 12 g |
| înălțime | 28 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Cutie SAN de 10 ml „Silver Edition”. Un produs de top pentru produsul tău de top. Cutie de plastic transparentă cu inserție albă, care atrage ochiul absolut.
| Diametru - exterior | 42,7 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | SAN |
| Volum - recomandat | 10 ml |
| greutate | 12 g |
| înălțime | 28 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.






















