Borcane și sticle 100 ml ambalaj PET, plastic, alb, gura: 38/400
Numărul articolului : 100028560
100 ml ambalaj PET, plastic, alb, gura: 38/400
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,44 €
20
1,40 €
2%
88
1,35 €
6%
132
1,33 €
7%
264
1,07 €
25%
704
1,03 €
28%
2.112
1,00 €
30%
6.240
0,85 €
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,44 € 1,44 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Cutie de ambalare PET albă de înaltă calitate, de 100 ml, fabricată din PET alimentar. Ideal pentru tablete, pudră, capsule, cremă, unguent etc. NOTĂ: Vă rugăm să vă asigurați că marginea de deschidere nu are praf de pulbere etc.
| Diametru - exterior | 47 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 118 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 18 g |
| înălțime | 87 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | 38/4 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Cutie de ambalare PET albă de înaltă calitate, de 100 ml, fabricată din PET alimentar. Ideal pentru tablete, pudră, capsule, cremă, unguent etc. NOTĂ: Vă rugăm să vă asigurați că marginea de deschidere nu are praf de pulbere etc.
| Diametru - exterior | 47 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 118 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 18 g |
| înălțime | 87 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | 38/4 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.






















