Borcane și sticle 100 ml sticlă medicală, sticlă, albastru regal, gura: DIN 18
Numărul articolului : 100014140
100 ml sticlă medicală, sticlă, albastru regal, gura: DIN 18
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
2,05 €
20
1,99 €
2%
88
1,93 €
5%
132
1,88 €
8%
220
1,55 €
24%
792
1,48 €
27%
1.540
1,43 €
30%
3.072
1,23 €
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 2,05 € 2,05 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Flaconul de medicamente albastru de 100 ml este excelent pentru esențe, globuli, uleiuri, pulberi etc.
| Diametru - exterior | 47 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 110 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 103 g |
| înălțime | 95 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Albastru |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Flaconul de medicamente albastru de 100 ml este excelent pentru esențe, globuli, uleiuri, pulberi etc.
| Diametru - exterior | 47 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 110 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 103 g |
| înălțime | 95 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Albastru |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















