WECK 110 ml borcan WECK pentru delicatese, gură: margine rotundă
Numărul articolului : 100034050
110 ml borcan WECK pentru delicatese, gură: margine rotundă
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,84 €
20
0,82 €
2%
80
0,80 €
4%
120
0,77 €
8%
280
0,63 €
24%
520
0,61 €
27%
1.000
0,60 €
28%
2.992
0,51 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,84 € 0,84 €
Nu mai este disponibil
Paharul de delicatese WECK de 110 ml are o talie elegantă, subțire și oferă o vedere foarte frumoasă. Este ideal pentru a servi portii mai mici de sosuri sau deserturi, de exemplu, dar poate fi folosit si pentru conservarea chutney-ului, maslinelor sau a altor delicatese. Pentru etanșare sau conservare ulterioară, oferim inele de conservare, cleme de conservare și capace de sticlă de schimb suplimentare ca accesorii care pot fi comandate separat.
| Diametru - exterior | 52,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 110 ml |
| Volum - recomandat | 110 ml |
| greutate | 100 g |
| înălțime | 102 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Paharul de delicatese WECK de 110 ml are o talie elegantă, subțire și oferă o vedere foarte frumoasă. Este ideal pentru a servi portii mai mici de sosuri sau deserturi, de exemplu, dar poate fi folosit si pentru conservarea chutney-ului, maslinelor sau a altor delicatese. Pentru etanșare sau conservare ulterioară, oferim inele de conservare, cleme de conservare și capace de sticlă de schimb suplimentare ca accesorii care pot fi comandate separat.
| Diametru - exterior | 52,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 110 ml |
| Volum - recomandat | 110 ml |
| greutate | 100 g |
| înălțime | 102 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.














