Borcane și sticle 125 ml sticlă medicală, maro, sticlă, gura: PP 28
Numărul articolului : 100013640
125 ml sticlă medicală, maro, sticlă, gura: PP 28
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,84 €
28
0,83 €
1%
56
0,81 €
3%
112
0,78 €
7%
224
0,63 €
24%
504
0,61 €
27%
1.008
0,60 €
28%
1.980
0,51 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,84 € 0,84 €
Nu mai este disponibil
Sticla flaconului maro de 125 ml pentru medicamente este colorat, ceea ce înseamnă că acest flacon oferă o protecție foarte bună la lumină, iar conținutul este protejat de influențele nocive.
| Diametru - exterior | 56 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 140 ml |
| Volum - recomandat | 125 ml |
| greutate | 102 g |
| înălțime | 98 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Maro |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla flaconului maro de 125 ml pentru medicamente este colorat, ceea ce înseamnă că acest flacon oferă o protecție foarte bună la lumină, iar conținutul este protejat de influențele nocive.
| Diametru - exterior | 56 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 140 ml |
| Volum - recomandat | 125 ml |
| greutate | 102 g |
| înălțime | 98 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Maro |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















