Borcane și sticle 15 l balon cu gât larg, sticlă, gură: capac cu clapetă
Numărul articolului : 100035920
15 l balon cu gât larg, sticlă, gură: capac cu clapetă
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
34,67 €
10
33,63 €
2%
20
32,59 €
5%
50
31,90 €
7%
100
26,01 €
24%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 34,67 € 34,67 €
Nu mai este disponibil
Sticla noastră de domiage (damigă din sticlă) cu gât larg de 15 litri într-o sticlă de plastic este ideală pentru depozitarea lichiorurilor și băuturilor spirtoase. Datorită deschiderii mari, această damigă este ideală și pentru prepararea fructelor și legumelor. Diametrul gurii aproximativ 110mm Atentie: Culoarea sticlei poate varia intre alb si verde delicat in functie de cantitatea de sticla folosita.
| Diametru - exterior | 280 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - recomandat | 15000 ml |
| greutate | 4750 g |
| înălțime | 390 mm |
| Țara de fabricație | România |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla noastră de domiage (damigă din sticlă) cu gât larg de 15 litri într-o sticlă de plastic este ideală pentru depozitarea lichiorurilor și băuturilor spirtoase. Datorită deschiderii mari, această damigă este ideală și pentru prepararea fructelor și legumelor. Diametrul gurii aproximativ 110mm Atentie: Culoarea sticlei poate varia intre alb si verde delicat in functie de cantitatea de sticla folosita.
| Diametru - exterior | 280 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - recomandat | 15000 ml |
| greutate | 4750 g |
| înălțime | 390 mm |
| Țara de fabricație | România |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















