Borcane și sticle 15 ml borcan „Ediția Platină”, sticlă, matifiat, gura: capac cu șurub
Numărul articolului : 100027180
15 ml borcan „Ediția Platină”, sticlă, matifiat, gura: capac cu șurub
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
2,04 €
10
1,98 €
2%
20
1,90 €
6%
60
1,87 €
8%
120
1,54 €
24%
240
1,48 €
27%
540
1,43 €
29%
1.000
1,22 €
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 2,04 € 2,04 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Borcan de sticlă de 15 ml „Platinum Edition”. High-end în sectorul cosmeticelor. Borcan de sticlă mată - o atracție absolută.
| Diametru - exterior | 44,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 19 ml |
| Volum - recomandat | 15 ml |
| greutate | 35 g |
| înălțime | 26 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Borcan de sticlă de 15 ml „Platinum Edition”. High-end în sectorul cosmeticelor. Borcan de sticlă mată - o atracție absolută.
| Diametru - exterior | 44,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 19 ml |
| Volum - recomandat | 15 ml |
| greutate | 35 g |
| înălțime | 26 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.






















