Borcane și sticle 150 ml sticlă medicală, maro, sticlă, gura: PP 28
Numărul articolului : 100013670
150 ml sticlă medicală, maro, sticlă, gura: PP 28
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,96 €
28
0,94 €
2%
56
0,91 €
5%
112
0,88 €
8%
224
0,73 €
23%
504
0,70 €
27%
1.008
0,69 €
28%
1.980
0,58 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,96 € 0,96 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla flaconului maro de 150 ml pentru medicamente este colorat peste tot, ceea ce înseamnă că acest flacon oferă o protecție foarte bună la lumină, iar conținutul este protejat de influențele nocive.
| Diametru - exterior | 56 , 57 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 169 ml |
| Volum - recomandat | 150 ml |
| greutate | 115 g |
| înălțime | 111 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Maro |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla flaconului maro de 150 ml pentru medicamente este colorat peste tot, ceea ce înseamnă că acest flacon oferă o protecție foarte bună la lumină, iar conținutul este protejat de influențele nocive.
| Diametru - exterior | 56 , 57 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 169 ml |
| Volum - recomandat | 150 ml |
| greutate | 115 g |
| înălțime | 111 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Maro |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















