WECK 165 ml borcan WECK pentru Gugelhupf, gură: margine rotundă
Numărul articolului : 100035580
165 ml borcan WECK pentru Gugelhupf, gură: margine rotundă
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,18 €
20
1,14 €
3%
50
1,11 €
5%
100
1,08 €
8%
250
0,88 €
25%
500
0,86 €
27%
1.040
0,83 €
29%
2.080
0,71 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,18 € 1,18 €
Nu mai este disponibil
Datorită formei sale conice cu adâncituri și fundului curbat spre interior, paharul WECK Gugelhupf de 165 ml este adesea folosit pentru a coace prăjituri sau pentru a pregăti budincă sau jeleu, deoarece mâncarea capătă apoi forma specială a Gugelhupf. Dar nu doar mancarea, ci si paharul atrage privirile datorita formei sale speciale si este ideal si pentru a servi tiramisu sau mousse, dar si pentru placinta sau alte delicatese. Pentru etanșare sau conservare ulterioară, oferim inele de conservare, cleme de conservare și capace de sticlă de schimb suplimentare ca accesorii care pot fi comandate separat.
| Diametru - exterior | 88,3 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 168 ml |
| Volum - recomandat | 165 ml |
| greutate | 165 g |
| înălțime | 54,5 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Datorită formei sale conice cu adâncituri și fundului curbat spre interior, paharul WECK Gugelhupf de 165 ml este adesea folosit pentru a coace prăjituri sau pentru a pregăti budincă sau jeleu, deoarece mâncarea capătă apoi forma specială a Gugelhupf. Dar nu doar mancarea, ci si paharul atrage privirile datorita formei sale speciale si este ideal si pentru a servi tiramisu sau mousse, dar si pentru placinta sau alte delicatese. Pentru etanșare sau conservare ulterioară, oferim inele de conservare, cleme de conservare și capace de sticlă de schimb suplimentare ca accesorii care pot fi comandate separat.
| Diametru - exterior | 88,3 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 168 ml |
| Volum - recomandat | 165 ml |
| greutate | 165 g |
| înălțime | 54,5 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.














