Borcane și sticle 20 l butelie cu balon gât larg, sticlă, gură: capac cu clapetă
Numărul articolului : 100035930
20 l butelie cu balon gât larg, sticlă, gură: capac cu clapetă
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
42,71 €
10
41,42 €
3%
20
40,14 €
6%
50
39,30 €
7%
100
32,04 €
24%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 42,71 € 42,71 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Flaconul nostru (damigă din sticlă) cu gât larg de 20 de litri într-un coș de plastic este ideal pentru depozitarea lichiorurilor și băuturilor spirtoase. Datorită deschiderii mari, această damigă este ideală și pentru prepararea fructelor și legumelor. Diametrul gurii aproximativ 110mm Atentie: Culoarea sticlei poate varia intre alb si verde delicat in functie de cantitatea de sticla folosita.
| Diametru - exterior | 300 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - recomandat | 20000 ml |
| greutate | 4850 g |
| înălțime | 410 mm |
| Țara de fabricație | România |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Flaconul nostru (damigă din sticlă) cu gât larg de 20 de litri într-un coș de plastic este ideal pentru depozitarea lichiorurilor și băuturilor spirtoase. Datorită deschiderii mari, această damigă este ideală și pentru prepararea fructelor și legumelor. Diametrul gurii aproximativ 110mm Atentie: Culoarea sticlei poate varia intre alb si verde delicat in functie de cantitatea de sticla folosita.
| Diametru - exterior | 300 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - recomandat | 20000 ml |
| greutate | 4850 g |
| înălțime | 410 mm |
| Țara de fabricație | România |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.
























