Fido 200 ml borcan cu clemă metalică „Fido”, albastru, gura: închidere cu clemă metalică
Numărul articolului : 100032270
200 ml borcan cu clemă metalică „Fido”, albastru, gura: închidere cu clemă metalică
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
4,87 €
15
4,71 €
3%
60
4,59 €
5%
105
4,45 €
8%
225
3,48 €
28%
540
3,36 €
31%
1.065
3,22 €
33%
2.112
3,10 €
36%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 4,87 € 4,87 €
Nu mai este disponibil
Borcanul de sârmă de 200 ml „Fido Sky” este ideal pentru conservare. Clasic și elegant! Include umeraș de sârmă, capac din sticlă albastru pastel opac și inel de cauciuc alb.
| Diametru - exterior | 78 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 255 ml |
| Volum - recomandat | 200 ml |
| greutate | 340 g |
| înălțime | 70 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Albastru |
| Producător | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Borcanul de sârmă de 200 ml „Fido Sky” este ideal pentru conservare. Clasic și elegant! Include umeraș de sârmă, capac din sticlă albastru pastel opac și inel de cauciuc alb.
| Diametru - exterior | 78 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 255 ml |
| Volum - recomandat | 200 ml |
| greutate | 340 g |
| înălțime | 70 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Albastru |
| Producător | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















