Borcane și sticle 212 ml borcan pătrat 'Luxor', gură: Deept-Twist-Off (DTO 63)
Numărul articolului : 100034630
212 ml borcan pătrat 'Luxor', gură: Deept-Twist-Off (DTO 63)
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,31 €
21
1,27 €
3%
63
1,23 €
6%
105
1,21 €
7%
252
0,99 €
24%
504
0,95 €
27%
1.008
0,91 €
30%
2.142
0,79 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,31 € 1,31 €
Nu mai este disponibil
Sticla de designer dreptunghiulară de 212 ml „Luxor” impresionează prin forma sa specială. Are o bază dreptunghiulară, se întinde în sus într-o formă rotundă și creează astfel un efect optic deosebit. Cremele și loțiunile sunt ideale pentru depozitarea cremelor și loțiunilor în acest borcan neobișnuit, dar muștarul sau dulcețurile sunt, de asemenea, o adevărată atracție.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 212 ml |
| Volum - recomandat | 212 ml |
| greutate | 220 g |
| lățime | 68 mm |
| înălțime | 81 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | TO 63 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de designer dreptunghiulară de 212 ml „Luxor” impresionează prin forma sa specială. Are o bază dreptunghiulară, se întinde în sus într-o formă rotundă și creează astfel un efect optic deosebit. Cremele și loțiunile sunt ideale pentru depozitarea cremelor și loțiunilor în acest borcan neobișnuit, dar muștarul sau dulcețurile sunt, de asemenea, o adevărată atracție.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 212 ml |
| Volum - recomandat | 212 ml |
| greutate | 220 g |
| lățime | 68 mm |
| înălțime | 81 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | TO 63 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.
























