Borcane și sticle 50 ml borcan reciclat „Floria”, sticlă, verde antic, gura: 58/400
Numărul articolului : 100034680
50 ml borcan reciclat „Floria”, sticlă, verde antic, gura: 58/400
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,89 €
24
1,84 €
2%
72
1,78 €
5%
120
1,75 €
7%
240
1,43 €
24%
600
1,37 €
27%
1.200
1,34 €
29%
2.520
1,14 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,89 € 1,89 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Borcanul de sticlă verde de 50 ml „Floria” este ideal pentru păstrarea oricărei creme sau loțiuni. Nu numai că arată frumos, dar este și făcut din sticlă reciclată. Capacul negru atractiv cu filet este, de asemenea, fabricat din PP reciclat. Deci, ce ai putea greși cu acest borcan de sticlă realizat din material 100% reciclat?
| Diametru - exterior | 63 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - plin până la margine | 63 ml |
| Volum - recomandat | 50 ml |
| greutate | 129 g |
| înălțime | 41,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Verde |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Borcanul de sticlă verde de 50 ml „Floria” este ideal pentru păstrarea oricărei creme sau loțiuni. Nu numai că arată frumos, dar este și făcut din sticlă reciclată. Capacul negru atractiv cu filet este, de asemenea, fabricat din PP reciclat. Deci, ce ai putea greși cu acest borcan de sticlă realizat din material 100% reciclat?
| Diametru - exterior | 63 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - plin până la margine | 63 ml |
| Volum - recomandat | 50 ml |
| greutate | 129 g |
| înălțime | 41,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Verde |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.






















