Borcane și sticle 500 ml ambalaj PET, plastic, maro, gura: 45/400
Numărul articolului : 100015210
500 ml ambalaj PET, plastic, maro, gura: 45/400
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,65 €
15
1,60 €
3%
30
1,57 €
4%
60
1,53 €
7%
105
1,20 €
27%
210
1,16 €
29%
570
1,10 €
33%
1.710
1,05 €
36%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,65 € 1,65 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Cutie de ambalare PET maro de 500 ml fabricată din PET alimentar. Ideal pentru tablete, pudră, capsule, cremă, unguent etc. NOTĂ: Vă rugăm să vă asigurați că marginea de deschidere nu are praf de pulbere etc.
| Diametru - exterior | 80 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 545 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 40 g |
| înălțime | 130 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Maro |
| Dimensiunea gurii | 45/4 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Cutie de ambalare PET maro de 500 ml fabricată din PET alimentar. Ideal pentru tablete, pudră, capsule, cremă, unguent etc. NOTĂ: Vă rugăm să vă asigurați că marginea de deschidere nu are praf de pulbere etc.
| Diametru - exterior | 80 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 545 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 40 g |
| înălțime | 130 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Maro |
| Dimensiunea gurii | 45/4 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.






















