Borcane și sticle 580 ml borcan pătrat „Ikarus”, gura: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Numărul articolului : 100016760
580 ml borcan pătrat „Ikarus”, gura: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
2,25 €
10
2,19 €
2%
20
2,11 €
6%
50
2,07 €
8%
100
1,68 €
25%
200
1,63 €
27%
693
1,58 €
29%
1.386
1,35 €
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 2,25 € 2,25 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Paharul de designer dreptunghiular de 580 ml „Ikarus” fabricat în Italia arată foarte modern și elegant și este deosebit de potrivit pentru conservare și pasteurizare.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 638 ml |
| Volum - recomandat | 580 ml |
| greutate | 350 , 369 g |
| lățime | 86 mm |
| înălțime | 119 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | TO 82 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Paharul de designer dreptunghiular de 580 ml „Ikarus” fabricat în Italia arată foarte modern și elegant și este deosebit de potrivit pentru conservare și pasteurizare.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 638 ml |
| Volum - recomandat | 580 ml |
| greutate | 350 , 369 g |
| lățime | 86 mm |
| înălțime | 119 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | TO 82 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























