Borcane și sticle 750 ml ulcior de ceramică, negru, gură: închidere cu clemă

Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
| Diametru - exterior | 83,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Ceramică |
| Volum - plin până la margine | 780 ml |
| Volum - recomandat | 750 ml |
| greutate | 900 , 908 g |
| înălțime | 263 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Negru |
| Dimensiunea gurii | Capace tip Swing top (standard îngustă) |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
25 februarie 2026 09:03
Wunderbares Produkt
Optik und Haptik der Flasche sind einzigartig. Ich verwende es selbst zum Abfüllen und kann es uneingeschränkt empfehlen.
| Diametru - exterior | 83,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Ceramică |
| Volum - plin până la margine | 780 ml |
| Volum - recomandat | 750 ml |
| greutate | 900 , 908 g |
| înălțime | 263 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Negru |
| Dimensiunea gurii | Capace tip Swing top (standard îngustă) |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
25 februarie 2026 09:03
Wunderbares Produkt
Optik und Haptik der Flasche sind einzigartig. Ich verwende es selbst zum Abfüllen und kann es uneingeschränkt empfehlen.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























