Borcane și sticle Capac cu filet cu inserție pentru seringă, plastic PP, alb, pentru gura: 24/410
Numărul articolului : 100025450
Capac cu filet cu inserție pentru seringă, plastic PP, alb, pentru gura: 24/410
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,43 €
20
0,42 €
2%
50
0,41 €
4%
100
0,40 €
6%
250
0,33 €
23%
500
0,32 €
25%
1.000
0,31 €
27%
2.500
0,26 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,43 € 0,43 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Capac alb cu filet din polipropilenă (PP) rezistentă, cu inserție integrată pentru seringă, pentru dozare precisă. Potrivit pentru capace rotunde cu filet standard 24/410. Capacului îi asigură o etanșare sigură și o manipulare ușoară.
| Diametru - exterior | 27 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | PP |
| greutate | 5 g |
| înălțime | 28 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | 24/41 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Capac alb cu filet din polipropilenă (PP) rezistentă, cu inserție integrată pentru seringă, pentru dozare precisă. Potrivit pentru capace rotunde cu filet standard 24/410. Capacului îi asigură o etanșare sigură și o manipulare ușoară.
| Diametru - exterior | 27 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | PP |
| greutate | 5 g |
| înălțime | 28 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | 24/41 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.
























