Borcane și sticle Capac cu filet, plastic ABS, argintiu, pentru gura: GPI 33/400
Numărul articolului : 100029390
Capac cu filet, plastic ABS, argintiu, pentru gura: GPI 33/400
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,01 €
20
0,99 €
1%
50
0,95 €
5%
100
0,94 €
6%
250
0,76 €
24%
500
0,74 €
26%
1.000
0,71 €
29%
2.500
0,60 €
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,01 € 1,01 €
Nu mai este disponibil
Capacul cu filet este realizat din plastic ABS rezistent, cu o suprafață argintie, și este special conceput pentru filetul GPI 33/400. Datorită potrivirii sale precise, asigură o etanșare strânsă și stabilitate mecanică la capacele rotunde.
| Diametru - exterior | 37 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Aluminiu |
| greutate | 8 g |
| înălțime | 14,2 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiunea gurii | GPI 33/400 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Capacul cu filet este realizat din plastic ABS rezistent, cu o suprafață argintie, și este special conceput pentru filetul GPI 33/400. Datorită potrivirii sale precise, asigură o etanșare strânsă și stabilitate mecanică la capacele rotunde.
| Diametru - exterior | 37 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Aluminiu |
| greutate | 8 g |
| înălțime | 14,2 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Argintiu |
| Dimensiunea gurii | GPI 33/400 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.
























