Borcane și sticle Capac Twist-Off, tablă albă, alb, pentru gura: TO 82

Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
| Diametru - exterior | 85 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Tablă |
| greutate | 13 g |
| înălțime | 10 mm |
| Țara de fabricație | Lituania |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | TO 82 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
7 noiembrie 2023 13:26
Très bon produit
Très bonne qualité. Ils fonctionnent très bien, avec ou sans stérilisation.
Service client au top. Merci
| Diametru - exterior | 85 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Tablă |
| greutate | 13 g |
| înălțime | 10 mm |
| Țara de fabricație | Lituania |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | TO 82 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
7 noiembrie 2023 13:26
Très bon produit
Très bonne qualité. Ils fonctionnent très bien, avec ou sans stérilisation.
Service client au top. Merci
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























