Borcane și sticle Dop conic 48-57 x 27, dop presat, bej, pentru gura: plută
Numărul articolului : 100034420
Dop conic 48-57 x 27, dop presat, bej, pentru gura: plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,18 €
20
1,14 €
3%
50
1,11 €
5%
100
1,08 €
8%
200
0,88 €
25%
500
0,86 €
27%
1.000
0,83 €
29%
2.000
0,71 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,18 € 1,18 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Acest dop de calitate superioară din plută presată oferă o închidere sigură și rotundă pentru sticle cu gât din plută. Ideal pentru o fixare sigură și o manipulare ușoară. Perfect pentru toți cei care pun preț pe calitate și funcționalitate în închideri.
| Diametru - exterior | 57 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Granulat de plută |
| greutate | 6 g |
| înălțime | 27 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Bej |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 48–57×27 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Acest dop de calitate superioară din plută presată oferă o închidere sigură și rotundă pentru sticle cu gât din plută. Ideal pentru o fixare sigură și o manipulare ușoară. Perfect pentru toți cei care pun preț pe calitate și funcționalitate în închideri.
| Diametru - exterior | 57 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Granulat de plută |
| greutate | 6 g |
| înălțime | 27 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Bej |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 48–57×27 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.




























