Borcane și sticle Dop cu mâner 16,5 mm, lemn/plastic, pentru gura: dop
Numărul articolului : 100032620
Dop cu mâner 16,5 mm, lemn/plastic, pentru gura: dop
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.
Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,49 €
20
0,48 €
2%
50
0,47 €
4%
100
0,46 €
6%
250
0,37 €
24%
500
0,35 €
28%
1.000
0,34 €
30%
2.500
0,29 €
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,49 € 0,49 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Dopul cu mâner din lemn și plastic are un diametru de 16,5 mm. Acesta asigură o fixare fermă în gâturile sticlelor de tip dop prin potrivirea sa exactă. Materialul oferă o suprafață naturală, care este în același timp robustă și stabilă ca formă, garantând astfel o etanșare sigură și un aspect atractiv al sticlei.
| Diametru - exterior | 22 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Lemn |
| greutate | 3 g |
| înălțime | 26 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Bej |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 16,5 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Dopul cu mâner din lemn și plastic are un diametru de 16,5 mm. Acesta asigură o fixare fermă în gâturile sticlelor de tip dop prin potrivirea sa exactă. Materialul oferă o suprafață naturală, care este în același timp robustă și stabilă ca formă, garantând astfel o etanșare sigură și un aspect atractiv al sticlei.
| Diametru - exterior | 22 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Lemn |
| greutate | 3 g |
| înălțime | 26 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Bej |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 16,5 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.





















