Borcane și sticle Dop cu mâner 19 mm „Germania”, plastic, multicolor, pentru gură: plută
Numărul articolului : 100016820
Dop cu mâner 19 mm „Germania”, plastic, multicolor, pentru gură: plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,36 €
10
1,33 €
2%
20
1,28 €
5%
50
1,26 €
7%
100
1,02 €
25%
250
0,99 €
27%
500
0,95 €
30%
1.000
0,82 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,36 € 1,36 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Plută națională „Germania” Noutate exclusivă: Ambele părți de sus și de jos sunt imprimate sau colorate în culorile naționale. O atracție vizuală nu numai la evenimente sportive.
| Diametru - exterior | 29,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PP |
| greutate | 6 g |
| înălțime | 29,8 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Multicolor |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Plută națională „Germania” Noutate exclusivă: Ambele părți de sus și de jos sunt imprimate sau colorate în culorile naționale. O atracție vizuală nu numai la evenimente sportive.
| Diametru - exterior | 29,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PP |
| greutate | 6 g |
| înălțime | 29,8 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Multicolor |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























