Borcane și sticle Dop cu mâner 19 mm „Pepene”, lemn/PE, negru, pentru gură: dop
Numărul articolului : 100002400
Dop cu mâner 19 mm „Pepene”, lemn/PE, negru, pentru gură: dop
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,16 €
10
1,12 €
3%
20
1,09 €
6%
50
1,06 €
8%
100
0,87 €
24%
200
0,83 €
28%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,16 € 1,16 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Descoperiți dopul cu mâner din plută cu diametrul de 19 mm: dopul din plastic este combinat cu un capac din lemn negru – o închidere rotundă și elegantă. Perfect pentru gâturi cu plută, combină funcționalitatea cu un design rafinat. Ideal pentru o etanșare sigură și atractivă.
| Diametru - exterior | 38 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Lemn |
| greutate | 13 g |
| înălțime | 34 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Negru |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Descoperiți dopul cu mâner din plută cu diametrul de 19 mm: dopul din plastic este combinat cu un capac din lemn negru – o închidere rotundă și elegantă. Perfect pentru gâturi cu plută, combină funcționalitatea cu un design rafinat. Ideal pentru o etanșare sigură și atractivă.
| Diametru - exterior | 38 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Lemn |
| greutate | 13 g |
| înălțime | 34 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Negru |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























