Borcane și sticle Etichetă de cositor „Calitate de la țară”, rotundă, metal, argintiu
Numărul articolului : 100010820
Etichetă de cositor „Calitate de la țară”, rotundă, metal, argintiu
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,82 €
10
1,77 €
2%
20
1,70 €
6%
50
1,68 €
7%
100
1,37 €
24%
200
1,33 €
26%
500
1,27 €
30%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,82 € 1,82 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Etichetă metalică „Country Quality” Etichetă autoadezivă și flexibilă care se lipește pe sticlă și pe aproape toate celelalte materiale. Ideal pentru producătorii de produse proaspete, auto-marketing, magazine agricole și oricine altcineva care oferă calitate rurală.
| Diametru - exterior | 43 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Staniu |
| greutate | 3 g |
| înălțime | 1 mm |
| Țara de fabricație | Franța |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Etichetă metalică „Country Quality” Etichetă autoadezivă și flexibilă care se lipește pe sticlă și pe aproape toate celelalte materiale. Ideal pentru producătorii de produse proaspete, auto-marketing, magazine agricole și oricine altcineva care oferă calitate rurală.
| Diametru - exterior | 43 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Material - Categorie | Staniu |
| greutate | 3 g |
| înălțime | 1 mm |
| Țara de fabricație | Franța |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.





















