Borcane și sticle Etichetă de cositor „Mirabelle”, pătrată, metal, argintiu
Numărul articolului : 100026530
Etichetă de cositor „Mirabelle”, pătrată, metal, argintiu
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,69 €
10
1,64 €
2%
20
1,60 €
5%
50
1,56 €
7%
100
1,27 €
24%
200
1,23 €
27%
500
1,18 €
30%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,69 € 1,69 €
Nu mai este disponibil
Etichetă metalică „Mirabelle” Etichetă dreptunghiulară, autoadezivă și flexibilă, care se lipește pe sticlă și pe aproape toate celelalte materiale. Ideal pentru lichior de prune mirabelle, schnaps de prune mirabelle si tot ce are legatura cu prune mirabelle!
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Material - Categorie | Staniu |
| greutate | 3 g |
| lățime | 50 mm |
| înălțime | 1 mm |
| Țara de fabricație | Franța |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Etichetă metalică „Mirabelle” Etichetă dreptunghiulară, autoadezivă și flexibilă, care se lipește pe sticlă și pe aproape toate celelalte materiale. Ideal pentru lichior de prune mirabelle, schnaps de prune mirabelle si tot ce are legatura cu prune mirabelle!
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Material - Categorie | Staniu |
| greutate | 3 g |
| lățime | 50 mm |
| înălțime | 1 mm |
| Țara de fabricație | Franța |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.





















