Borcane și sticle Flacon din plastic de 50 ml „Pipe”, HDPE verde, alb, gura: 24/410
Numărul articolului : 100035440
Flacon din plastic de 50 ml „Pipe”, HDPE verde, alb, gura: 24/410
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,03 €
20
1,01 €
1%
50
0,97 €
5%
100
0,96 €
6%
250
0,79 €
23%
500
0,76 €
26%
1.000
0,74 €
28%
6.000
0,62 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,03 € 1,03 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sustenabilitatea are un nume: Green-HDPE! Certificată pentru cosmetică și alimentație și realizată 100% din materii prime regenerabile pe bază de trestie de zahăr (afectează doar sticla în sine și nu capacul), sticla noastră cilindrice Green HDPE este potrivită pentru umplerea loțiunilor, cremelor, săpunurilor și multe altele. nu sunt compostabile și trebuie aruncate ca sticlele convenționale de plastic.
| Diametru - exterior | 35 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PE |
| Volum - plin până la margine | 58 ml |
| Volum - recomandat | 50 ml |
| greutate | 8 , 24 g |
| înălțime | 83 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | 24/41 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sustenabilitatea are un nume: Green-HDPE! Certificată pentru cosmetică și alimentație și realizată 100% din materii prime regenerabile pe bază de trestie de zahăr (afectează doar sticla în sine și nu capacul), sticla noastră cilindrice Green HDPE este potrivită pentru umplerea loțiunilor, cremelor, săpunurilor și multe altele. nu sunt compostabile și trebuie aruncate ca sticlele convenționale de plastic.
| Diametru - exterior | 35 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PE |
| Volum - plin până la margine | 58 ml |
| Volum - recomandat | 50 ml |
| greutate | 8 , 24 g |
| înălțime | 83 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | 24/41 |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.






















