Borcane și sticle Pahar rotund înalt de 156 ml, gura: Twist-Off (TO 53)

Nu mai este disponibil
Sticla rotundă de 156 ml are un design elegant și este potrivită pentru umplerea de gemuri, marmelade, miere și alte produse. Este compatibilă cu capacele tip twist-off (TO 53).
Atenție: În urma unei schimbări de furnizor, este posibil ca acest articol să prezinte abateri minore în formă, culoare sau dimensiune (de exemplu, înălțime sau diametru) în comparație cu livrările anterioare. Funcția și calitatea rămân, desigur, intacte. Vă mulțumim pentru înțelegere!
| Diametru - exterior | 55,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 156 ml |
| Volum - recomandat | 156 ml |
| greutate | 100 g |
| înălțime | 87,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Sticla rotundă de 156 ml are un design elegant și este potrivită pentru umplerea de gemuri, marmelade, miere și alte produse. Este compatibilă cu capacele tip twist-off (TO 53).
Atenție: În urma unei schimbări de furnizor, este posibil ca acest articol să prezinte abateri minore în formă, culoare sau dimensiune (de exemplu, înălțime sau diametru) în comparație cu livrările anterioare. Funcția și calitatea rămân, desigur, intacte. Vă mulțumim pentru înțelegere!
| Diametru - exterior | 55,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 156 ml |
| Volum - recomandat | 156 ml |
| greutate | 100 g |
| înălțime | 87,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















