Borcane și sticle Șervețel textil pătrat, în carouri, 15x15 cm, galben, gura: TO58-TO82
Numărul articolului : 100012520
Șervețel textil pătrat, în carouri, 15x15 cm, galben, gura: TO58-TO82
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,74 €
20
0,71 €
4%
50
0,69 €
6%
100
0,68 €
8%
200
0,56 €
24%
500
0,54 €
27%
1.000
0,51 €
31%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,74 € 0,74 €
Nu mai este disponibil
Serviciul din material „Karo Yellow” este un decor frumos pentru borcanele de gem. Livrarea include deja fundita textilă asortată, de culoare naturală. Potrivit pentru ochelari cu închidere TO58, TO63, TO66, TO70, TO82.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Material - Categorie | Bumbac (100%) |
| greutate | 1 g |
| lățime | 150 mm |
| înălțime | 0,1 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Galben |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Serviciul din material „Karo Yellow” este un decor frumos pentru borcanele de gem. Livrarea include deja fundita textilă asortată, de culoare naturală. Potrivit pentru ochelari cu închidere TO58, TO63, TO66, TO70, TO82.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Material - Categorie | Bumbac (100%) |
| greutate | 1 g |
| lățime | 150 mm |
| înălțime | 0,1 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Galben |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.





















