Borcane și sticle Sticlă de 350 ml „Brad”, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100030080
Sticlă de 350 ml „Brad”, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
5,12 €
20
4,98 €
2%
50
4,82 €
5%
100
4,71 €
8%
200
3,84 €
25%
420
3,71 €
27%
840
3,58 €
30%
1.680
3,07 €
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 5,12 € 5,12 €
Nu mai este disponibil
Fie pentru a vă prezenta deliciile la piața de Crăciun sau ca un cadou iubitor, sticla noastră de sticlă transparentă de 350 ml „Christmas Tree” este potrivită. Disponibil și în 40 ml și 200 ml.
| Formă - bază | Brad |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 370 ml |
| Volum - recomandat | 350 ml |
| greutate | 500 g |
| lățime | 42 mm |
| înălțime | 249 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Fie pentru a vă prezenta deliciile la piața de Crăciun sau ca un cadou iubitor, sticla noastră de sticlă transparentă de 350 ml „Christmas Tree” este potrivită. Disponibil și în 40 ml și 200 ml.
| Formă - bază | Brad |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 370 ml |
| Volum - recomandat | 350 ml |
| greutate | 500 g |
| lățime | 42 mm |
| înălțime | 249 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.
























