Borcane și sticle Sticlă de 500 ml „Classica”, gura: închidere cu clemă
Numărul articolului : 100018760
Sticlă de 500 ml „Classica”, gura: închidere cu clemă
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
3,92 €
10
3,80 €
3%
20
3,69 €
5%
50
3,60 €
8%
100
2,94 €
25%
200
2,84 €
27%
1.521
2,75 €
29%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 3,92 € 3,92 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla noastră de 500 ml „Classica” s-a dovedit a fi o sticlă tradițională cu mâner.
| Diametru - exterior | 89 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 500 g |
| înălțime | 197 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla noastră de 500 ml „Classica” s-a dovedit a fi o sticlă tradițională cu mâner.
| Diametru - exterior | 89 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 500 g |
| înălțime | 197 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.

























