Borcane și sticle Sticlă de bere 330 ml „Steinie”, sticlă, maro, gât: capac cu clemă

Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
| Diametru - exterior | 70,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 345 ml |
| Volum - recomandat | 330 ml |
| greutate | 307 , 309 g |
| înălțime | 188,4 , 190 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Maro |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
10 decembrie 2023 20:28
Perfect for gifting!
Used these to gift multiple flavours of my beer and cider to friends and family. Look great and are really high quality!
| Diametru - exterior | 70,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă maro |
| Volum - plin până la margine | 345 ml |
| Volum - recomandat | 330 ml |
| greutate | 307 , 309 g |
| înălțime | 188,4 , 190 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Maro |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
10 decembrie 2023 20:28
Perfect for gifting!
Used these to gift multiple flavours of my beer and cider to friends and family. Look great and are really high quality!
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















