Borcane și sticle Sticlă de bere/șampanie 750 ml „Tosca”, sticlă, verde antic, gât: capac tip crown cork
Numărul articolului : 100035020
Sticlă de bere/șampanie 750 ml „Tosca”, sticlă, verde antic, gât: capac tip crown cork
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
2,15 €
20
2,10 €
2%
50
2,04 €
5%
100
1,98 €
7%
250
1,69 €
21%
508
1,64 €
23%
762
1,58 €
26%
1.016
1,50 €
30%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 2,15 € 2,15 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla de calitate din Italia! Forma subțire, asemănătoare unui ciocan, asigură grație și eleganță sticlei noastre de 750 ml de șampanie/bere de culoare verde antică „Tosca”. Culoarea verde antică oferă o protecție specială la lumină, iar greutatea mare a sticlei mărturisește calitatea înaltă a sticlei, care stă la baza calității berilor tale preparate manual (bere artizanală) și a vinurilor spumante și spumante de înaltă calitate!
| Diametru - exterior | 97,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - plin până la margine | 773 ml |
| Volum - recomandat | 750 ml |
| greutate | 750 , 769 g |
| înălțime | 305 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Verde |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de calitate din Italia! Forma subțire, asemănătoare unui ciocan, asigură grație și eleganță sticlei noastre de 750 ml de șampanie/bere de culoare verde antică „Tosca”. Culoarea verde antică oferă o protecție specială la lumină, iar greutatea mare a sticlei mărturisește calitatea înaltă a sticlei, care stă la baza calității berilor tale preparate manual (bere artizanală) și a vinurilor spumante și spumante de înaltă calitate!
| Diametru - exterior | 97,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - plin până la margine | 773 ml |
| Volum - recomandat | 750 ml |
| greutate | 750 , 769 g |
| înălțime | 305 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Verde |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.






















