Borcane și sticle Sticlă de sticlă 700 ml „Centurio”, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100035860
Sticlă de sticlă 700 ml „Centurio”, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
4,86 €
21
4,71 €
3%
63
4,56 €
6%
105
4,46 €
8%
252
3,64 €
25%
504
3,52 €
27%
1.029
3,39 €
30%
1.536
2,91 €
40%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 4,86 € 4,86 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla de sticla transparenta Centurio de 700 ml! Este o sticlă cilindrică elegantă, cu o gura superioară.
| Diametru - exterior | 70 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 713 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 600 g |
| înălțime | 320 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticla transparenta Centurio de 700 ml! Este o sticlă cilindrică elegantă, cu o gura superioară.
| Diametru - exterior | 70 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 713 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 600 g |
| înălțime | 320 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























