Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 100 ml „butoi”, gura: PP 24
Numărul articolului : 100023350
Sticlă de sticlă de 100 ml „butoi”, gura: PP 24
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,82 €
20
1,76 €
3%
88
1,70 €
6%
132
1,66 €
8%
220
1,43 €
21%
616
1,38 €
24%
1.628
1,33 €
26%
3.249
1,27 €
30%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,82 € 1,82 €
Nu mai este disponibil
Sticla de sticlă transparentă de 100 ml „Barrel” se caracterizează prin designul său detaliat al suprafeței și este o atracție perfectă pentru delicatese mici și fine. Disponibil și în 50 ml și 200 ml.
| Diametru - exterior | 50 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 167 g |
| înălțime | 98 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticlă transparentă de 100 ml „Barrel” se caracterizează prin designul său detaliat al suprafeței și este o atracție perfectă pentru delicatese mici și fine. Disponibil și în 50 ml și 200 ml.
| Diametru - exterior | 50 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 167 g |
| înălțime | 98 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























