Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 100 ml „Flamenco”, gura: 28/410
Numărul articolului : 100027640
Sticlă de sticlă de 100 ml „Flamenco”, gura: 28/410
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
3,53 €
12
3,41 €
3%
21
3,33 €
5%
63
3,26 €
7%
105
2,80 €
20%
210
2,71 €
23%
588
2,61 €
26%
1.160
2,52 €
28%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 3,53 € 3,53 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla precis cilindrică de sticlă transparentă de 100 ml „Flamenco” are o greutate plăcută datorită bazei sale groase de sticlă și oferă un loc exclusiv pentru esențe, lichioruri sau brandy de înaltă calitate. O sticlă premium într-o formă atemporală, perfectă!
| Diametru - exterior | 66 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 137 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 280 g |
| înălțime | 91,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla precis cilindrică de sticlă transparentă de 100 ml „Flamenco” are o greutate plăcută datorită bazei sale groase de sticlă și oferă un loc exclusiv pentru esențe, lichioruri sau brandy de înaltă calitate. O sticlă premium într-o formă atemporală, perfectă!
| Diametru - exterior | 66 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 137 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 280 g |
| înălțime | 91,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























