Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 100 ml „Proba”, gura: PP 22
Numărul articolului : 100005140
Sticlă de sticlă de 100 ml „Proba”, gura: PP 22
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,94 €
20
0,92 €
2%
60
0,88 €
6%
120
0,87 €
7%
300
0,71 €
24%
540
0,69 €
26%
1.140
0,67 €
28%
2.268
0,57 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,94 € 0,94 €
Nu mai este disponibil
Sticlă cu capac cu șurub „Proba” de dimensiunea de 100 ml pentru o înghițitură între ele. Ideal pentru explozii gustative mari și mici.
| Diametru - exterior | 42,3 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 105 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 164 g |
| înălțime | 170 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticlă cu capac cu șurub „Proba” de dimensiunea de 100 ml pentru o înghițitură între ele. Ideal pentru explozii gustative mari și mici.
| Diametru - exterior | 42,3 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 105 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 164 g |
| înălțime | 170 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.




















































