Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 200 ml „Cap de mort”, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100025630
Sticlă de sticlă de 200 ml „Cap de mort”, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
4,40 €
21
4,24 €
3%
63
4,14 €
5%
105
4,03 €
8%
210
3,45 €
21%
546
3,33 €
24%
1.092
3,20 €
27%
2.160
3,08 €
30%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 4,40 € 4,40 €
Nu mai este disponibil
Sticla noastră pirat de 200 ml este o sticlă foarte specială în formă de craniu de pirat! Sticla cu motiv este potrivită ca decor original de Halloween sau pentru o comoară de spirit cu totul specială!
| Diametru - exterior | 66 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 210 ml |
| Volum - recomandat | 200 ml |
| greutate | 350 g |
| înălțime | 130 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla noastră pirat de 200 ml este o sticlă foarte specială în formă de craniu de pirat! Sticla cu motiv este potrivită ca decor original de Halloween sau pentru o comoară de spirit cu totul specială!
| Diametru - exterior | 66 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 210 ml |
| Volum - recomandat | 200 ml |
| greutate | 350 g |
| înălțime | 130 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.
























