Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 200 ml „Iepure”, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100015880
Sticlă de sticlă de 200 ml „Iepure”, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
3,45 €
10
3,36 €
2%
20
3,25 €
5%
50
3,19 €
7%
100
2,60 €
24%
200
2,52 €
26%
1.463
2,42 €
29%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 3,45 € 3,45 €
Nu mai este disponibil
Sticla de sticlă transparentă de 200 ml „Bunny” nu este potrivită doar pentru eggnog și Paște. O sticla cu motiv original care este ideala ca sticla cadou sau cadou.
| Formă - bază | Iepure |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 213 ml |
| Volum - recomandat | 200 ml |
| greutate | 250 g |
| înălțime | 158,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 16 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticlă transparentă de 200 ml „Bunny” nu este potrivită doar pentru eggnog și Paște. O sticla cu motiv original care este ideala ca sticla cadou sau cadou.
| Formă - bază | Iepure |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 213 ml |
| Volum - recomandat | 200 ml |
| greutate | 250 g |
| înălțime | 158,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 16 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.

























