Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 375 ml „Maximo”, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100003280
Sticlă de sticlă de 375 ml „Maximo”, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
2,39 €
12
2,31 €
3%
20
2,25 €
5%
80
2,20 €
7%
120
1,80 €
24%
200
1,74 €
27%
560
1,68 €
29%
1.094
1,44 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 2,39 € 2,39 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla de sticlă transparentă de 375 ml „Maximo” este o sticlă elegantă pentru „treburile de zi cu zi”. Potrivit pentru lichioruri, băuturi spirtoase, lichioruri și alte delicatese.
| Diametru - exterior | 52,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 397 ml |
| Volum - recomandat | 375 ml |
| greutate | 500 g |
| înălțime | 356 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticlă transparentă de 375 ml „Maximo” este o sticlă elegantă pentru „treburile de zi cu zi”. Potrivit pentru lichioruri, băuturi spirtoase, lichioruri și alte delicatese.
| Diametru - exterior | 52,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 397 ml |
| Volum - recomandat | 375 ml |
| greutate | 500 g |
| înălțime | 356 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























