Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 50 ml „butoi”, gura: PP 18
Numărul articolului : 100021200
Sticlă de sticlă de 50 ml „butoi”, gura: PP 18
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
1,80 €
20
1,74 €
3%
88
1,69 €
6%
132
1,67 €
7%
264
1,38 €
23%
792
1,30 €
27%
1.540
1,27 €
29%
3.500
1,20 €
33%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 1,80 € 1,80 €
Nu mai este disponibil
Sticla de sticlă transparentă de 50 ml, „butoi”, O atracție absolută pentru delicatese mici și fine Înălțime: 77 mm Diametru: 48 mm Diametru gura: 11 mm
| Diametru - exterior | 50 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 50 ml |
| greutate | 100 g |
| înălțime | 79 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticlă transparentă de 50 ml, „butoi”, O atracție absolută pentru delicatese mici și fine Înălțime: 77 mm Diametru: 48 mm Diametru gura: 11 mm
| Diametru - exterior | 50 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 50 ml |
| greutate | 100 g |
| înălțime | 79 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























