Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 500 ml „Butoi”, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100024900
Sticlă de sticlă de 500 ml „Butoi”, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
3,51 €
20
3,38 €
3%
50
3,31 €
5%
100
3,22 €
8%
200
2,51 €
28%
429
2,41 €
31%
858
2,31 €
34%
1.711
2,24 €
36%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 3,51 € 3,51 €
Nu mai este disponibil
Sticla de sticlă transparentă de 500 ml „Barrel” se caracterizează prin designul detaliat al suprafeței și este perfectă ca atragere a ochiului pentru delicatesele tale.
| Formă - bază | Rotund |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 500 g |
| înălțime | 153 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticlă transparentă de 500 ml „Barrel” se caracterizează prin designul detaliat al suprafeței și este perfectă ca atragere a ochiului pentru delicatesele tale.
| Formă - bază | Rotund |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 500 g |
| înălțime | 153 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























