Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 500 ml „Cube”, pătrată, înghețată, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100038930
Sticlă de sticlă de 500 ml „Cube”, pătrată, înghețată, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
4,37 €
50
4,12 €
5%
100
4,02 €
8%
416
3,17 €
27%
832
3,06 €
29%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 4,37 € 4,37 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla de 500 ml „Cube“ se remarcă prin designul său distinctiv în formă de cub, finisat cu o suprafață mată, înghețată. Această combinație de linii clare și matul discret conferă sticlei un aspect elegant și modern, care se integrează stilat în rafturile de vânzare și prezentare, punând în valoare produsele dumneavoastră într-un mod sofisticat.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 520 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 730 g |
| lățime | 91 mm |
| înălțime | 118 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de 500 ml „Cube“ se remarcă prin designul său distinctiv în formă de cub, finisat cu o suprafață mată, înghețată. Această combinație de linii clare și matul discret conferă sticlei un aspect elegant și modern, care se integrează stilat în rafturile de vânzare și prezentare, punând în valoare produsele dumneavoastră într-un mod sofisticat.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 520 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 730 g |
| lățime | 91 mm |
| înălțime | 118 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Alb |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























