Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 500 ml Farmacist 'Italia', gura: dop de plută
Numărul articolului : 100030350
Sticlă de sticlă de 500 ml Farmacist 'Italia', gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
2,52 €
10
2,46 €
2%
20
2,37 €
5%
50
2,31 €
8%
100
1,99 €
21%
200
1,90 €
24%
500
1,83 €
27%
1.092
1,78 €
29%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 2,52 € 2,52 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Retro este „în” - arată-l cu sticla noastră de farmacie de 500 ml „Italia”, care se remarcă prin gura sa largă a sticlei! Oferă produselor tale, cum ar fi băuturi spirtoase, lichioruri și uleiuri strălucirea „vremelor bune” și readuceți-le la viață folosind această formă de sticlă foarte tradițională.
| Diametru - exterior | 83 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 540 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 350 g |
| înălțime | 164 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Retro este „în” - arată-l cu sticla noastră de farmacie de 500 ml „Italia”, care se remarcă prin gura sa largă a sticlei! Oferă produselor tale, cum ar fi băuturi spirtoase, lichioruri și uleiuri strălucirea „vremelor bune” și readuceți-le la viață folosind această formă de sticlă foarte tradițională.
| Diametru - exterior | 83 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 540 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 350 g |
| înălțime | 164 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























