Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 500 ml „Opera”, motiv: Crăciunul în lume, gura: dop
Numărul articolului : 100010520
Sticlă de sticlă de 500 ml „Opera”, motiv: Crăciunul în lume, gura: dop
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
5,43 €
21
5,27 €
2%
63
5,11 €
5%
105
5,00 €
7%
252
4,07 €
25%
504
3,94 €
27%
1.008
3,80 €
30%
2.500
3,27 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 5,43 € 5,43 €
Nu mai este disponibil
Sticla Opera de 500 ml „Crăciun în lume”. Crăciun fericit imprimat pe sticlă în multe limbi diferite, desigur țara corespunzătoare este scrisă lângă ea - exclusiv la Bottle Land
| Diametru - exterior | 70 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 522 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 500 g |
| înălțime | 312 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla Opera de 500 ml „Crăciun în lume”. Crăciun fericit imprimat pe sticlă în multe limbi diferite, desigur țara corespunzătoare este scrisă lângă ea - exclusiv la Bottle Land
| Diametru - exterior | 70 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 522 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 500 g |
| înălțime | 312 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























