Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 500 ml „Trompetă”, gura: plută
Numărul articolului : 100020410
Sticlă de sticlă de 500 ml „Trompetă”, gura: plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
5,12 €
10
4,98 €
2%
20
4,82 €
5%
50
4,72 €
7%
100
3,85 €
24%
200
3,71 €
27%
605
3,59 €
29%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 5,12 € 5,12 €
Nu mai este disponibil
Sticla de sticlă transparentă de 500 ml „Trumpet” este un cadou special pentru iubitorii de muzică. Sticla cu motiv este potrivită pentru toate tipurile de lichioruri și băuturi spirtoase.
| Formă - bază | Trompetă |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 520 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 750 g |
| înălțime | 335 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticlă transparentă de 500 ml „Trumpet” este un cadou special pentru iubitorii de muzică. Sticla cu motiv este potrivită pentru toate tipurile de lichioruri și băuturi spirtoase.
| Formă - bază | Trompetă |
|---|---|
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 520 ml |
| Volum - recomandat | 500 ml |
| greutate | 750 g |
| înălțime | 335 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Dimensiunea gurii | ⌀ 19–23×33 mm |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.





















