Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 700 ml „Bounty”, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100023440
Sticlă de sticlă de 700 ml „Bounty”, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
6,17 €
15
5,98 €
3%
30
5,82 €
5%
60
5,67 €
8%
105
5,36 €
13%
210
5,14 €
16%
300
4,98 €
19%
600
4,81 €
22%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 6,17 € 6,17 €
Nu mai este disponibil
Sticla de sticlă transparentă de 700 ml „Bounty” este cea mai ciudată pasăre a noastră! Dacă găsiți această sticlă în picioare, vă rugăm să încetați imediat să beți!
| Diametru - exterior | 77,3 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 720 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 740 g |
| înălțime | 317,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla de sticlă transparentă de 700 ml „Bounty” este cea mai ciudată pasăre a noastră! Dacă găsiți această sticlă în picioare, vă rugăm să încetați imediat să beți!
| Diametru - exterior | 77,3 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 720 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 740 g |
| înălțime | 317,5 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























